DUBAI KING KEBAB - BYTOM

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 962 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Dubai King Kebab - Bytom. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

16 cze 2026 o 22:02 Bardzo długi czas oczekiwania, czas nie zgadzał się z czasem przy składaniu zamówienia był o długooo spóźniony.
16 cze 2026 o 16:10 Jedzenie pyszne i ciepłe. Kurier obcokrajowiec drugi raz z rzędu wymusza napiwek bo nie ma jak wydać gdzie był uprzedzony o płatności gotówką. Wydał mi 10 zł zamiast 18 więc tym razem postanowiłem to zgłosić. Proszę o reakcję i odpowiedź
13 cze 2026 o 19:49 Bylo super smaczne, dużo mięsa w każdym kebabie, surówka i sosy extra. Wszystko świeże i dostawa prędko
11 cze 2026 o 21:54 Smaczne
10 cze 2026 o 17:49 przyszło zupełnie cos innego niz bylo zamawiane- zamiast frytek w kebabie był falafel, a zamiast sosu mieszanego- łagodny.
6 cze 2026 o 17:50 bardzo starannie zapakowane oraz dużo mięsa jak nigdy jestem mega zaskoczony
5 cze 2026 o 8:47 Jedzienie dobrze zapakowane, cieple, i naprawdę smaczne