Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Dubai King Kebab - Bytom. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Aleksanndra
16 cze 2026 o 22:02
Bardzo długi czas oczekiwania, czas nie zgadzał się z czasem przy składaniu zamówienia był o długooo spóźniony.
Adam
16 cze 2026 o 16:10
Jedzenie pyszne i ciepłe. Kurier obcokrajowiec drugi raz z rzędu wymusza napiwek bo nie ma jak wydać gdzie był uprzedzony o płatności gotówką. Wydał mi 10 zł zamiast 18 więc tym razem postanowiłem to zgłosić. Proszę o reakcję i odpowiedź
Lucyna
13 cze 2026 o 19:49
Bylo super smaczne, dużo mięsa w każdym kebabie, surówka i sosy extra. Wszystko świeże i dostawa prędko
Wojciech
11 cze 2026 o 21:54
Smaczne
Marta
10 cze 2026 o 17:49
przyszło zupełnie cos innego niz bylo zamawiane- zamiast frytek w kebabie był falafel, a zamiast sosu mieszanego- łagodny.
Kudzia
6 cze 2026 o 17:50
bardzo starannie zapakowane oraz dużo mięsa jak nigdy jestem mega zaskoczony
piotr
5 cze 2026 o 8:47
Jedzienie dobrze zapakowane, cieple, i naprawdę smaczne